zainspiruj się dobrymi praktykami!

Fair Travel Event #2 06.02.2020  Spotkaj odpowiedzialnych podróżników, dowiedz się jak podróżować "fair", jak chronić lokalne kultury, jak dbać o naturę podczas wyprawy, jak pozostawić po sobie dobry ślad. Druga edycja Fair Travel Event rusza pod hasłem: Odważ się wiedzieć!
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie dla odpowiedzialnych podróżników, którym nie jest obojętne to, jaki mają wpływ na miejsca i ludzi, u których goszczą.
Fair Travel Event to:
- spotkanie osób, które pragną podróżować świadomie i odpowiedzialnie
- otwarta rozmowa z podróżnikami, autorytetami w branży
- porcja inspiracji i motywacji do lepszego podróżowania
- dawka pozytywnej energii i skondensowanej wiedzy
- wyjątkowi ludzie, historie i nauki z krańców świata

 

Co można zrobić ze starymi banerami? W czerwcu agencja MindBlowing organizowała dużą międzynarodową konferencję. Gościem specjalnym był sam Leszek Balcerowicz. Agencja bardzo dba, aby wszystkie spotkania były zrównoważone i ekologiczne. Mało wydruków, aplikacja, mobilne głosowania, identyfikatory z recyklingu i wiele wiele innych rozwiązań. Udało się zminimalizować produkowanie materiałów, które po konferencji trafią na śmietnik. Nie udało się uniknąć tylko jednego. Produkcji banerów. I tutaj z pomocą nadeszła Magdalena Jabłońska i Fundacja „Nielada Historia”. Zabrała wszystkie banery, które zostały po konferencji i uszyła saszetki na dokumenty podróżne. Podróżując z agencją MindBlowing na wyjazd incentive możesz stać się posiadaczem saszetki #zeroban.

„Our impact on people, society and the planet”. Organizacja SITE została członkiem Travelife i uzyskała status „Engaged”.

Etyczna Podróż według biura Barents.

Korzyści wprowadzania eko akcji CSR podczas wyjazdów według Hands Up Holidays

Copyrights © 2020 MindBlowing. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności