zainspiruj się dobrymi praktykami!

Ten miesiąc pokazał nam, że w obliczu koronawirusa wszyscy jesteśmy równi, bez względu na kolor skóry, religię, miejsce zamieszkania, czy status społeczny. Wie coś o tym Książe Karol, Tom Hanks, a także tysiące ludzi na całym świecie. Wirus nie zna granic i nie posiada paszportu. Sytuacja w jakiej się znajdujemy udowadnia, że wszyscy jesteśmy połączeni a decyzje jednej osoby wpływają na dziesiątki innych ludzi, tysiące kilometrów dalej.

Posłuchaj i złap balans. To będzie dawka wartościowych i rzetelnych informacji.Udział w Fair Travel Event sprawi, że:
Wystąpią:
Przemysław Ligęzowski - radca prawny, zapraszany w roli eksperta prawnego do mediów o zasięgu ogólnopolskim m.in. do programów w TV POLSAT oraz TVN

TEMAT: Wpływ epidemii koronawirusa na prawa i obowiązki podróżujących

#TUgether - Z potrzeby bieżącej komunikacji istotnych faktów i wydarzeń dla branży MICE komunikacji i transportu, w związku z Koronawirusem, polecamy fanpage na Facebooku TUgether.

 #BezpieczeństwoPodróży - to dziś jeden z najgorętszych tematów.  Oto Kodeks Bezpiecznej Podróży Haxel:

STANOWISKO SOIT W SPRAWIE SYTUACJI NA RYNKU INCENTIVE TRAVEL ZWIĄZANEJ Z KORONAWIRUSEM COVID-19

W Wietnamie istnieje wiele sposobów wspierania małych społeczności, obserwowania lokalnych stylów życia z poszanowaniem środowiska. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się Wietnamem w sposób odpowiedzialny według Vietnam National Administration of Tourism (VNAT).

Czym jest zero waste? To sposób życia polegający na zmianie przyzwyczajeń i zasad postępowania, w celu ograniczenia wytwarzanie odpadów. Celem Targów Zero Waste jest edukacja, promocja oraz upowszechnianie towarów i usług, umożliwiających redukcje wytwarzania odpadów.

 

Co można zrobić ze starymi banerami? W czerwcu agencja MindBlowing organizowała dużą międzynarodową konferencję. Gościem specjalnym był sam Leszek Balcerowicz. Agencja bardzo dba, aby wszystkie spotkania były zrównoważone i ekologiczne. Mało wydruków, aplikacja, mobilne głosowania, identyfikatory z recyklingu i wiele wiele innych rozwiązań. Udało się zminimalizować produkowanie materiałów, które po konferencji trafią na śmietnik. Nie udało się uniknąć tylko jednego. Produkcji banerów. I tutaj z pomocą nadeszła Magdalena Jabłońska i Fundacja „Nielada Historia”. Zabrała wszystkie banery, które zostały po konferencji i uszyła saszetki na dokumenty podróżne. Podróżując z agencją MindBlowing na wyjazd incentive możesz stać się posiadaczem saszetki #zeroban.

„Our impact on people, society and the planet”. Organizacja SITE została członkiem Travelife i uzyskała status „Engaged”.

Etyczna Podróż według biura Barents.

Korzyści wprowadzania eko akcji CSR podczas wyjazdów według Hands Up Holidays

Copyrights © 2020 MindBlowing. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności